Spectrum Therapeutics

Majowa dostawa Canopy 8/7 (Penelope) i Kryptona (Canopy 25)

Pragniemy poinformować pacjentów leczących się produktami marki Spectrum Therapeutics o nadchodzących dostawach: Nowa dostawa odmiany Canopy Growth 8/7 (Penelope) jest planowana na około 24 maja. Do 29 maja w hurtowniach ma pojawić się ponownie Canopy Growth 25 (Krypton) Zachęcamy do regularnego odwiedzania portalu BudCare.pl w celu uzyskania bieżących informacji o dostawach i aktualnych promocjach.

Majowa dostawa Canopy 8/7 (Penelope) i Kryptona (Canopy 25) Read More »

Styczniowa dostwa Red No 2 i Canopy 8/7

Pragniemy poinformować pacjentów leczących się produktami marki Spectrum Therapeutics o nadchodzących dostawach: Nowa dostawa odmiany Red No 2 (Lemon Skunk) jest planowana na około 30 stycznia.  Do 30 stycznia w hurtowniach ma pojawić się ponownie Canopy Growth 8/7 (Penelope). Zachęcamy do regularnego odwiedzania portalu BudCare.pl w celu uzyskania bieżących informacji o dostawach i aktualnych promocjach.

Styczniowa dostwa Red No 2 i Canopy 8/7 Read More »

Przypomnienie dla pacjentów: Nowa partia odmiany Bakerstreet wkrótce dostępna

Przypominamy, że zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, nowa dostawa odmiany Cannabis flos, Canopy Growth 20 (THC 20% +/-10%, CBD ≤0,5%) (Bakerstreet) dotarła juz do hurtowni w Polsce. W związku z tym oczekujemy, że pierwsze opakowania będą dostępne w aptekach już w najbliższy piątek. Produkt będzie oferowany w opakowaniach po 5 gramów. Sprawdź opis odmiany:

Przypomnienie dla pacjentów: Nowa partia odmiany Bakerstreet wkrótce dostępna Read More »

Zimowa dostawa Canopy 20 i Canopy 8/7

Pragniemy poinformować pacjentów leczących się produktami marki Spectrum Therapeutics o nadchodzących dostawach: Nowa dostawa odmiany Canopy Growth 20 (Bakerstreet) jest planowana na około 22 grudnia.  Do 29 grudnia w hurtowniach ma pojawić się ponownie Canopy Growth 8/7 (Penelope). Zachęcamy do regularnego odwiedzania portalu BudCare.pl w celu uzyskania bieżących informacji o dostawach i aktualnych promocjach.

Zimowa dostawa Canopy 20 i Canopy 8/7 Read More »

Scroll to Top