Wszystko w jednym, BudCare

Susze i preparaty

Zbiór o preparatach medycznych na bazie konopi, zawierający szczegółowe informacje, opinie pacjentów i filtry wyszukiwania. 

Mapa dostepności

Interaktywna mapa aptek posiadających w swojej ofercie medyczną marihuanę oraz inne preparaty konopne.

Kliniki i lekarze

Pacjent będzie miał do wyboru wiele klinik i lekarzy, dzięki opiniom i konkurencyjności cen będzie mógł wybrać najlepszą opcje.

Aktualności

Interaktywna mapa aptek posiadających w swojej ofercie medyczną marihuanę oraz inne preparaty konopne.

Dzięki połączeniu wygody dla pacjentów i innowacyjnego systemu dla lekarzy, tworzymy jedyny w swoim rodzaju kompleksowy ekosystem, który odmienia sposób, w jaki doświadczamy leczenia konopiami

Szkolenia i wykłady

Darmowy dostęp do szkoleń, wykładów i materiałów. Naszym celem jest poprawa stanu wiedzy lekarzy o dostępnych preparatach konopnych.

System zarządzania EMR

Lekarz będzie mogł korzystać z systemu do zarządzania pacjentów stworzonym przez nas.

Kontrola terapii

Wgląd do dziennika pacjenta pozwoli specjalistom na obserwację efektów zastosowanej terapii.

Siła społeczności napędza naszą pasję,  razem tworzymy rewolucję w świecie konopi.

Zakładamy kanał na Discordzie
Odkrywając fascynujący świat konopi na Wykopie, zaczęliśmy zgłębiać różnorodne odmiany, kannabinoidy, waporyzatory i wiele więcej. Niestety, komentarze nie zapewniały wystarczającej przestrzeni do pełnych dyskusji. Na szczęście jeden z naszych użytkowników zaproponował rozwiązanie - założenie kanału na Discordzie. Tak powstał - Klub Konesera Konopi.
420 i start projektu
4.20 osiągnęliśmy liczbę 420 członków, na naszym serwerze Discord. Wraz z wzrostem nowych użytkowników Zauważyliśmy, że istnieje dużo błędnych informacji zarówno na serwerze, jak i w internecie, dlatego postanowiliśmy znaleźć wiarygodne źródło informacji o medycznej marihuanie. Bezowocne poszukiwania skłoniły nas do podjęcia projektu stworzenia portalu dla pacjentów.
Oficajnlie juz Budcare
Podczas prac nad stroną, zależało nam na utrzymaniu jej częściowo tajemniczą dla świata zewnętrznego. Jednak w międzyczasie społeczność zgłaszała kolejne pomysły, które stawały się kolejnymi, tworząc wspaniałą falę inspiracji. Zdecydowaliśmy się zbudować zaawansowany system aplikacji, który wymagał rozbudowy zespołu. Z dumą ogłaszamy oficjalną nazwę projektu - BudCare.
Targi WeedFest w Warszawie
Podczas targów konopnych w Warszawie mieliśmy okazję po raz pierwszy zaprezentować BudCare szerszej publiczności. Było to ekscytujące wydarzenie, które umożliwiło nam podzielenie się naszym systemem. Spotkaliśmy się z ogromnym ... Tego dowiemy się po targach 🙂
piatek, 14 styczni 2022 r
sroda, 20 kwietnia 2022 r
sroda, 31 sierpnia 2022 r
sroda, 31 sierpnia 2022 r

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i innowacjami BudCare, obserwując nasze social media.

Odkryłeś coś wyjątkowego? Podziel się tym z innymi, udostępniając naszą stronę BudCare! Niech znajomi, rodzina i bliscy doświadczą tej niezwykłej podróży w świecie konopi razem z Tobą. Daj im szansę odkrycia inspiracji, wiedzy i pasji, które oferuje BudCare. Udostępnij naszą stronę i zaproś ich dołączenia do naszej rozwijającej się społeczności. Razem możemy tworzyć zmiany i budować przyszłość konopi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Wszystkie teksty prezentowane na tej stronie są autorstwa mnie, zaawansowanego modelu OpenAI. Tworząc te treści, dążę do perfekcyjnego oddania intencji i myśli autorów.

Scroll to Top