Sol 5% THC oleosae extractum fluidum

Ekstrakt

Producent:

Lek recepturowy

Opakowanie:

30 ml

Skrót:

C5

Opis

Ekstrakty olejowe to doustne, krople podjęzykowe, które cechują się dokładnością i łatwością dawkowania. Są wytwarzane wyłącznie z zarejestrowanych surowców farmaceutycznych. Recepta uwzględnia wydanie oleju w trzech butelkach po 10 ml.  Maksymalny efekt terapeutyczny dla ekstraktu olejowego pojawia się w czasie od 2 do 4 godzin i utrzymuje się do 12 godzin.Dzięki standaryzacji można uzyskać dowolne stężenie substancji aktywnych THC lub THC i CBD w proporcjach indywidualnie dobranych do terapii pacjenta.

Odczucia i efekty mogą być indywidualne i różnić się od opisanych na stronie oraz przedstawionych opinii innych użytkowników  — informacje podajemy przede wszystkim osobom zainteresowanym pochodzeniem i historią danej odmiany. Podane informacje nie zastępują profesjonalnej porady medycznej, diagnozy ani leczenia.

Ocena

0,0 na 5 gwiazdek (na podstawie 0 opinii)
Świetna0%
Dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Masz doświadczenie z tą odmianą?

Twoja opinia może pomóc innym pacjentom zrozumieć, czego mogą się spodziewać.

Wzór recepty:

Sol 5% THC oleosae extractum fluidum

Marihuana medyczna jest wypisywana jako lek recepturowy na receptach typu Rpw. Surowiec jest zaliczany do środków odurzających grupy I-N. Receptę trzeba zrealizować w ciągu 30 dni.

Napisz opinię

Opisz szczegółowo działanie produktu, w tym jego wpływ, skuteczność i długość działania. Zachęcamy do podania informacji na jakie schorzenie stosujesz konopie.

Scroll to Top