Sol 80% THC extractum purum Cannabis flos ad 0,9 ml

Ekstrakt do waporyzacji

Producent:

Lek recepturowy

Opakowanie:

0,9 ml

Skrót:

p80

Opis

Waporyzacja ekstraktu pozwala na skuteczne wykorzystanie THC, gdyż rzeczywista ilość wchłoniętej do krwiobiegu substancji aktywnej jest wyższa niż w przypadku równoważnej ilości THC z kwiatów. Waporyzacja oczyszczonego ekstraktu to jedna z najskuteczniejszych form przyjmowania medycznej marihuany- w zależności od organizmu ponad 70% substancji jest wchłaniana(w porównaniu do 20% przy spalaniu). Po podaniu dawki ekstraktu, efekt kliniczny pojawia się już po około 30 sekundach i osiąga punkt szczytowy w ciągu 3-10 minut, co znajduje zastosowanie przy łagodzeniu bólu lub napięć mięśniowych. Działanie utrzymuje się do 4 godzin w zależności od organizmu i indywidualnych predyspozycji. Inhalacja ekstraktem możliwa jest dzięki urządzeniu dołączonemu do zestawu.

Ekstrakt full spectrum standaryzowany jest do określonej zawartości THC i nie zawiera dodatków i substancji pomocniczych.

Odczucia i efekty mogą być indywidualne i różnić się od opisanych na stronie oraz przedstawionych opinii innych użytkowników  — informacje podajemy przede wszystkim osobom zainteresowanym pochodzeniem i historią danej odmiany. Podane informacje nie zastępują profesjonalnej porady medycznej, diagnozy ani leczenia.

Zawartość zestawu

Sprawdź informacje o zestawie

Koszta

Sprawdź informacje o cenie zestawu

Ocena

3,1 na 5 gwiazdek (na podstawie 12 opinii)
Świetna25%
Dobra25%
Średnia8%
Słaba17%
Okropna25%

Masz doświadczenie z tą odmianą?

Twoja opinia może pomóc innym pacjentom zrozumieć, czego mogą się spodziewać.

Opinie

CenA

Ocena
30 maja, 2024

Produkt nie jest zły ale cena to absurd xd xd wychodzi brak konkurencji

Marianna

Ilość względem ceny drastycznie nieproporcjonalna.

Ocena
27 maja, 2024

Może jest to wygodne ale na gruby portfel. Cóż, za wygodę i komfort trzeba słono płacić – życie. 🙂

Jan

nieoplacalne

Ocena
13 maja, 2024

ogolnie to sam w sobie lq mega topka, mam porownanie z penami z USA no i jak mozna sie domyslec – jakosc bez porownania. szkoda ze sativa, boli mnie po niej glowa troche.

Nie polecam nikomu, chyba ze stac was na co dwutygodniowe wydawanie 600zl na 0,9ml produkt bardzo szybko sie konczy tydzien-dwa. porownujac do 15g gorilla glue za 900zl starczylo mina lekko ponad 2 miesiace.

kasnor

Wzór recepty:

Sol 80% THC extractum purum Cannabis flos ad 0,9 ml

Marihuana medyczna jest wypisywana jako lek recepturowy na receptach typu Rpw. Surowiec jest zaliczany do środków odurzających grupy I-N. Receptę trzeba zrealizować w ciągu 30 dni.

Zawartość zestawu

 1. Bateria CCELL M3 lub CCELL M3B 
 2. Ładowarka
 3. Igła do napełniania cartridgy
 4. Cartridge
 5. Ceramiczne ustniki
 6. Czarny przyrząd – możesz umieścić w nim strzykawkę i napełnić cartridge bez konieczności podgrzewania ekstraktu
 7. Niebieski dozownik – za pomocą tego przyrządu jesteś w stanie napełnić cartridge precyzyjnymi dawkami, dokręcając okrągłą końcówkę do tłoka strzykawki

 

Napełnianie cardiga ekstraktem do waporyzacji

 1. Otrzymaną w aptece strzykawkę wyjmij z saszetki, następnie zdejmij zatyczkę znajdującą się na jej końcówce.
 2. Nałóż igle na strzykawkę i przyciśnij upewniając się, że jest poprawnie nałożona.
 3. Trzymając strzykawkę skierowaną igłą do góry, równomiernie podgrzewaj ekstrakt ciepłym strumieniem powietrza (polecamy suszarkę do włosów) przez około minutę, do momentu, aż konsystencja zmieni swoją gęstość. Można to sprawdzić poprzez pociągnięcie tłoczka w kierunku przeciwnym do wyciśnięcia.
 4. Podgrzej przez kilka sekund również igłę, dzięki czemu przelanie ekstraktu będzie łatwiejsze. Do podgrzania możesz użyć np. suszarki do włosów.
 5. Przyłóż końcówkę igły do szklanego wnętrza cartridga i bardzo ostrożnie przelej 0,45 ml (zgodnie z podziałką na strzykawce) ekstraktu, powoli obracając cartridge w palcach
 6. Nałóż ustnik na cartridge i dokładnie zakręć.
 7. Przykręć cartridge z ustnikiem do baterii.
 8. W celu rozgrzania baterii, przed przyjęciem dawki, weź 2-3 krótkie pociągnięcia nie zaciągając się.
 9. Przyjmij optymalną dawkę wciągając ją najpierw do ust i dalej do płuc. W razie potrzeby powtórz wdechy do momentu osiągnięcia pożądanego efektu przy jednoczesnym zminimalizowaniu skutków ubocznych.
W przypadku zabrudzenia powierzchni lub dłoni należy oczyścić je alkoholem.
 
Używanie suszarki nie jest obligatoryjne, ale ułatwia proces napełniania cartridga. Suszarka może być zastąpiona innym źródłem ciepłego powietrza. Pamiętaj, aby zachować przy tym ostrożność i nie stosować zbyt gorącego nawiewu, który mógłby uszkodzić strzykawkę.
 
Czas nagrzewania ekstraktu może się różnić w zależności od temperatury zewnętrznej i warunków przechowywania strzykawki. Niedostateczne rozgrzanie ekstraktu może spowodować, że w trakcie przelewania igła zostanie zepchnięta ze strzykawki.

Zalecana dawka THC zależy od celu leczenia, indywidualnej tolerancji i skutków ubocznych. Nie ma jednolitych wytycznych dotyczących dawkowania THC, dlatego należy zawsze konsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem terapii.

Na jeden cartridge (pol strzykawki) wypada około 90 średnich wdechów 3 s. Każdy wdech trawający 3 sekundy to dawka ~3,33 mg thc.

Cena ekstraktu

0,45 ml – 300 zł (jeden cartridge)

0,7 ml – 480 zł

0,9 ml – 580 zł (cała recepta) + zestaw do ekstrakcji graits

Dostawa

0,45 ml – 300 zł (jeden cartridge)

0,7 ml – 480 zł

0,9 ml – 580 zł (cała recepta) + zestaw do ekstrakcji graits

Napisz opinię

Opisz szczegółowo działanie produktu, w tym jego wpływ, skuteczność i długość działania. Zachęcamy do podania informacji na jakie schorzenie stosujesz konopie.

Scroll to Top