cannateka

Jest to oryginalna nazwa odmiana konopi, w aptekach polskich występuje pod nazwą handlową podaną na górze strony.

Ekstrakt do waporyzacji 80% THC

Jest to oryginalna nazwa odmiana konopi, w aptekach polskich występuje pod nazwą handlową podaną na górze strony.

Sol 80% THC extractum purum Cannabis flos ad 0,9 ml

THC wykazuje silne działanie psychoaktywne. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, pobudzające i przeciwwymiotne. Pobudza apetyt oraz obniża ciśnienie śródgałkowe oka.

THC: 80%

CBD nie wykazuje działania psychoaktywnego. Posiada działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zapobiega nudnościom i wymiotom. Odpowiada za działanie przeciwdrgawkowe i przeciwlękowe.

CBD: <1%

Ekstrakt do waporyzacji może być odpowiedni dla osób, które chcą spróbować konopi po raz pierwszy, a także dla doświadczonych konsumentów.

Działanie: natychmiastowe

Cena: ~560 zł

W skład zestawu wchodzi: ekstrat + urządzenie do waporyzacji. Wiecej informacji w FAQ poniezej. 

Opakowanie: zestaw

Skrót używany wśród naszej społeczności na discordzie i grupie facebook. 

Skrót: p80

Waporyzacja ekstraktu pozwala na skuteczne wykorzystanie THC, gdyż rzeczywista ilość wchłoniętej do krwiobiegu substancji aktywnej jest wyższa niż w przypadku równoważnej ilości THC z kwiatów. Waporyzacja oczyszczonego ekstraktu to jedna z najskuteczniejszych form przyjmowania medycznej marihuany- w zależności od organizmu ponad 70% substancji jest wchłaniana(w porównaniu do 20% przy spalaniu). Po podaniu dawki ekstraktu, efekt kliniczny pojawia się już po około 30 sekundach i osiąga punkt szczytowy w ciągu 3-10 minut, co znajduje zastosowanie przy łagodzeniu bólu lub napięć mięśniowych. Działanie utrzymuje się do 4 godzin w zależności od organizmu i indywidualnych predyspozycji. Inhalacja ekstraktem możliwa jest dzięki urządzeniu dołączonemu do zestawu.

Ekstrakt full spectrum standaryzowany jest do określonej zawartości THC i nie zawiera dodatków i substancji pomocniczych.

Opisane efekty mogą różnić się, gdyż działanie konopi uzależnione jest od aktualnego stanu użytkownika.