Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk

Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk. (1)

Kultowa odmiana medycznej marihuany Lemon Skunk (w Polsce obecna pod rejestrem Red No 2) znika z portfolio Spectrum Therapeutics. Zmiana ta dotyczy nie tylko Polski, ale i całego rynku globalnego Canopy Growth. Na polskim rynku podobny los spotkał odmianę La Confidential firmy Aurora.

Canopy nie chce jednak pozostawić polskich pacjentów bez dostępu do surowca. W odpowiedzi na brak odmiany Lemon Skunk firma zamierza wprowadzić na rynek nową odmianę pod istniejącym rejestrem Red No 2. 

Według naszych informacji będzie to odmiana JACK HAZE, również sativa!

Warto podkreślić, że rejestracja nowego surowca jest procesem bardzo czasochłonnym. Dlatego też, w celu zapełnienia luki w ofercie, firma będzie wykorzystywać istniejący rejestr Red No 2 do wprowadzenia nowej odmiany. Jest to krok mający na celu zapewnienie ciągłości dostępu do potrzebnego surowca dla pacjentów.

Będziemy starali się jak najszybciej uzyskać więcej informacji na temat nowej odmiany i przekazać je naszym czytelnikom.

Aktualizacja: Osoby śledzące państwową Listę Surowców Farmaceutycznych zauważą, że przy rejestrze Red No 2 widnieje data ważności pozwolenia 2023-10-23. Jak również udało nam się dowiedzieć, rejestracja została przedłużona, co potwierdza informację o pojawieniu się wkrótce nowej odmiany Spectrum.

Update: Dostawa nowej Red no 2 przewidywana jest na 19 czerwca!

Opis odmiany:

https://budcare.pl/medycznamarihuana/cannabis-sativa-l-red-no-2-jack-haze/

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Polecane posty

Możliwe ograniczenia w teleporadach lekarskich

W Polsce trwają prace nad regulacjami dotyczącymi ograniczenia dostępu do substancji takich jak opioidy, morfina oraz marihuana. W niniejszym artykule skupimy się wyłącznie na kwestii medycznej marihuany. Ministerstwo Zdrowia wciąż konsultuje ostateczny kształt rozporządzenia, jednak z doniesień medialnych wynika, że nowe przepisy mogą wprowadzić znaczące ograniczenia w dostępie do tego

Nie zabraknie medycznej M. w Polsce

Ostatnio w internecie pojawiły się informacje o możliwość braku dostaw medycznej marihuany do Polski. Chcielibyśmy uspokoić – nie zabraknie medycznej marihuany w Polsce. Już tłumaczymy, dlaczego. Limit Importu na 2024 Rok Nie jest prawdą, że „limit importu konopi dostępnych na receptę w Polsce został wyczerpany na rok 2024”. Limit został

Wesprzyj Rozwój BudCare.pl!

Jako serwis BudCare.pl zależy nam na niezależności i najwyższej jakości informacji. Dlatego tworzymy system recenzji, który umożliwi użytkownikom dzielenie się opiniami na wysokim poziomie. Aby zrealizować ten cel, potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego.

Prace nad systemem recenzji są ostatnim etapem przebudowy naszej strony. Zachęcamy do wpłat na nasz serwis, abyśmy mogli wspólnie stworzyć narzędzie, które przyniesie korzyści całej społeczności. Dzięki Waszym darowiznom utrzymamy niezależność i wysoką jakość BudCare.pl.

Scroll to Top