Ghost Train Haze powraca w nowej odsłonie

Z przyjemnością informujemy, że odmiana Cannabis Flos Ghost Train Haze (THC 22%, CBD 1%), dostarczana przez Aurora Deutschland GmbH, ponownie trafia do Polskich aptek. Tym razem surowiec pochodzi jednak z upraw kanadyjskich. Do Polski w najbliższym czasie przybędą dwie dostawy. Pierwsza już na początku grudnia powinna trafić do aptek. Przewidujemy duża dostępność tej odmiany.

Zalecamy zapoznać się szczegółowo z nowym profilem odmiany. Chcielibyśmy poinformować osoby, które korzystały do tej pory z odmiany Ghost Train Haze, że w związku z dostawą z nowej uprawy zmienił się także profil terpenowy tego konkretnego suszu. Profil terpenowy odgrywa istotną rolę w charakterystyce i działaniu danej odmiany konopi. Istnieje więc możliwość, że pacjenci doświadczą subtelnych różnic w zapachu, smaku i ogólnym doświadczeniu związanym z Ghost Train Haze. Dostawa GTH z kanadyjskiej uprawy będzie odbywać się pod tą samą rejestracją, co wcześniejszy produkt.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym profilem terpenowym odmiany na naszej stronie: https://budcare.pl/medycznamarihuana/cannabis-flos-aurora-22-deutschland-gmbh-ghost-train-haze/

Zespół Budcare.pl

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Scroll to Top