Największa discordowa społeczność pacjentów medycznej marihuany w Polsce

0
Członków
0
Specjalistów

Discord to darmowa aplikacja do komunikacji, która umożliwia prowadzenie rozmów głosowych, wideo i tekstowych ze znajomymi, społecznościami graczy i developerami. Ma ona setki milionów użytkowników, co czyni ją jednym z najbardziej popularnych sposobów łączenia się z ludźmi online.

Skupiając użytkowników medycznej marihuany przy użyciu platformy Discord widzimy rozmowy ludzi, ich problemy, sugestie i pomysły. Nie bazujemy na pustych statystykach, a na bezpośrednich informacjach od użytkowników. Dzięki zaproszeniu pacjentów i lekarzy na kanał, mamy wgląd do ogromnej ilości problemów z którymi się mierzą.

Jak działa  Discord?

Tworzenie Konta

1. Jeśli chcesz stworzyć konto na Discordzie i zacząć używać aplikacji, możesz pobrać Discorda za pomocą swojego urządzenia przenośnego: 

  • w przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android, udaj się do Play Store 
  • na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS, przejdź do App Store 

2. Po zainstalowaniu aplikacji, naciśnij na jej ikonę, żeby ją uruchomić.

3. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta na Discordzie, naciśnij na Zarejestruj się, aby stworzyć swoje konto. Do rejestracji trzeba podać:

  • nazwę użytkownika 
  • swój adres e-mail lub numer telefonu
  • hasło

4. Po wprowadzeniu wszystkich informacji, możesz nacisnąć na “Stwórz konto”, żeby rozpocząć korzystanie z Discorda. 

Pamiętaj, żeby wejść na swojego maila, aby zweryfikować swój adres e-mail na koncie. Weryfikując swój adres mailowy, będziesz w stanie odzyskać swoje konto jeśli kiedykolwiek zapomnisz hasła.

Dołączanie Do Serwerów

Możesz albo nacisnąć bezpośrednio na link z zaproszeniem do serwera od znajomego , aby automatycznie do niego dołączyć, albo możesz ręcznie wprowadzić link poprzez menu Dołącz do serwera.

Przydatne poradniki

Nie jesteś fanem discorda? Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i innowacjami BudCare, obserwując nasze social media.

Scroll to Top