BudCare

STREFA EDUKACJI

Sprawdzone źródło informacji edukacyjnych

Daty ważności suszu – czyli jak kupić medyczną marihuanę na ”promocji”

Ponieważ terapia medyczna marihuaną może być kosztowna, postanowiliśmy ułatwić dzielenie się informacjami. Zdarza się, że pewne odmiany są przecenione. Apteki obniżają cenę produktów ze względu na zbliżający się termin ważności. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Poniżej zamieszczono daty ważności poszczególnych odmian. Aby zakupić produkt w niższej cenie, konieczne jest wykazanie inicjatywy i znalezienie odpowiedniej serii z krótkim terminem ważności w Twojej okolicy. Poradnik, jak sprawdzić dostępność.

Daty ważności

Średnia cena w dniu daty ważności: 18 – 25zł/g

Aktualne obniżki cen

Twórcami tabeli są użytkownicy społeczności pacjentów na Discordzie. Serwis BudCare nie weryfikuje udostępnianych danych. Informacje o obniżkach są przekazywane pocztą pantoflową.

Zanim udasz się do apteki, zalecamy potwierdzenie informacji telefonicznie w danej placówce.

Jeśli chcecie być na bieżąco z najbardziej aktualnymi cenami, zapraszamy Was do odwiedzenia naszego Discorda i zajrzenia do zakładki ”Polecane Apteki”. Tam znajdziecie najnowsze dane, dzięki którym będziecie mogli śledzić zmiany cen i dostępność produktów w różnych miastach.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie i aktualizowanie tabeli oraz zachęcamy do aktywnego udziału w naszej społeczności na Discordzie. Razem tworzymy miejsce, w którym możemy dzielić się wiedzą i wspierać się nawzajem w korzystaniu z produktów konopnych. Do zobaczenia na Discordzie!

Uwaga strona jest w wersji testowej. Większy update danych odbędzie się 15.04.2023!

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Porozmawiaj z lekarzami całkowicie za darmo

Scroll to Top