Cannabis floris extractum normatum THC 10% CBD<1% (PharmaCann)

Olejek Pharmacann 10%

Producent:

Pharmacann

Opakowanie:

10 ml

Skrót:

PH10%

Opis

Olejek konopny firmy Pharmacann to alkoholowy ekstrakt full spectrum produkowany z kwiatów konopi (Cannabis flos) rozcieńczony olejem kokosowym w odpowiednim stosunku. Olejek jest wytwarzany z wielu odmian marihuany o różnej genetyce (indica/sativa).

Oznaczenie procentowe zawartości kannabinoidów i przeliczenie dawki na 1 kroplę daje możliwość bardzo precyzyjnego dawkowania. Umożliwia to dostosowanie właściwości oleju pod indywidualne dolegliwości pacjenta. Olej standaryzowany jest do określonej ilości substancji czynnej THC 10%,  co oznacza, że każda buteleczka olejku ma są samą ilość THC.

Działanie olejków można odczuć po ok. 1-2 godzinach. Działanie olejków utrzymuje się ok. 3-6 godzin.  Zwiększenie dawki może spowodować dyskomfort, zawroty głowy i inne objawy typowe dla przekroczenia tolerowanej ilości konopi. Odczekaj do 120 minut, aby ocenić efekty przed podaniem kolejnych kropli. Pamiętaj o tym, aby zaczynać od małej dawki(ok. 0,5 – 2 mg),  powoli ją zwiększając zgodnie z zasadą “start low, go slow”.

Odczucia i efekty mogą być indywidualne i różnić się od opisanych na stronie oraz przedstawionych opinii innych użytkowników  — informacje podajemy przede wszystkim osobom zainteresowanym pochodzeniem i historią danej odmiany. Podane informacje nie zastępują profesjonalnej porady medycznej, diagnozy ani leczenia.

Ocena

0,0 na 5 gwiazdek (na podstawie 0 opinii)
Świetna0%
Dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Masz doświadczenie z tą odmianą?

Twoja opinia może pomóc innym pacjentom zrozumieć, czego mogą się spodziewać.

Wzór recepty:

Cannabis floris extractum normatum THC 10% CBD<1% (PharmaCann)

Marihuana medyczna jest wypisywana jako lek recepturowy na receptach typu Rpw. Surowiec jest zaliczany do środków odurzających grupy I-N. Receptę trzeba zrealizować w ciągu 30 dni.

Napisz opinię

Opisz szczegółowo działanie produktu, w tym jego wpływ, skuteczność i długość działania. Zachęcamy do podania informacji na jakie schorzenie stosujesz konopie.

Scroll to Top