Apteka obniża cenę na susz Canopy 8/7

Canopy Growth Introduces Spectrum Therapeutics (CNW Group/Canopy Growth Corporation)

Jeden czytelników poinformował nas o nowej niższej cenie na  Canopy 8/7 w aptece Premium-Lek.  W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku medycznej marihuany, świadomość cenowa pacjentów jest kluczowa. Dlatego z ogromnym zadowoleniem informujemy o znaczącej obniżce ceny dla odmiany – Canopy 8/7. Nowa cena to 240 złoty za opakowanie 5 gramów.

Canopy 8/7 – Co warto wiedzieć?

Odmiana Penelope 8/7 jest zrównoważoną hybrydą z korzeniami sięgającymi CBD Skunk Haze. Znana jest z zrównoważonego stężenia THC, co czyni ją wyborem dla pacjentów zmagających się z problemami nastroju, stresem, bólem oraz bezsennością.

Działanie tej odmiany początkowo może pobudzać i zwiększać zdolność koncentracji. Z czasem jednak pacjent przechodzi w stan relaksu. Jest to propozycja dla osób szukających ulgi od stresu czy bólów fizycznych.

Zainteresowanych pełnym opisem oraz opiniami innych pacjentów na temat tej odmiany zachęcamy do odwiedzenia naszej strony tutaj.

 

Lista aptek będzie aktualizowana na bieżąco:

   • Premium Lek w Lublinie 
   • Premium Lek w Katowicach
  •  
  • Jeśli oferta cenowa jest dostępna w innych aptekach, prosimy o kontakt przez naszą zakładkę  lub na naszym discordzie. 

  Proszę mieć na uwadze, ze lista powstaje dzięki uprzejmości naszych użytkowników, za błędne informacje przepraszamy, niestety nie jesteśmy wstanie sprawdzić cen w aptekach. Liczymy na uczciwość zgłoszeń. 

  Udostępnij post:

  Powiązane posty

  Scroll to Top