BudCare obniża ceny konsultacji konopnych u najlepszych specjalistów

lekarz-skonsultuj-sie-z-pacjentem-na-laptopie-z-anatomicznym-modelem-ludzkiego-serca-kardiolog-wspiera-serce-wizyta-u-lekarza-online_1715-10051

Pierwsza inicjatywa portalu Budcare dla pacjentów medycznej marihuany w Polsce. We współpracy z najbardziej doświadczonymi specjalistami obniżamy ceny wizyty dla pacjentów, którzy chcą rozpocząć terapię konopną.

Ostatnio na jednej z grup poświęconych medycznej marihuanie natknęliśmy się na historię pacjentki, która z powodu trudnej sytuacji finansowej, nie mogła pozwolić sobie na rozpoczęcie terapii w prywatnej klinice konopnej. Mimo tego, że zarówno lekarz, jak i wszystkie przesłanki potwierdzały, że to właśnie leczenie konopiami mogłoby być najskuteczniejszą formą terapii. Pacjentka, ze względu na liczne problemy, zrezygnowała także z kolejnej próby pozyskania recepty na NFZ.

Niestety, taka sytuacja nie jest wyjątkowa.

Cały czas w środowisku zrzeszającym pacjentów przewijają się opowieści o wysokich cenach za wizyty i konsultacje. Opisywane są przypadki tzw. receptomatów, gdzie mimo rozpoczęcia terapii brakuje kompleksowej opieki nad pacjentami i możliwości doboru dla nich odpowiedniej odmiany. Sporo też w dalszym ciągu historii o istniejących w Polskiej służbie zdrowia błędnych przekonaniach i stereotypach dotyczących konopi oraz niechęci do tego typu terapii w gabinecie NFZ.

Rzeczywiście koszty konsultacji konopnej u doświadczonych specjalistów mogą być wysokie, a dodatkowe opłaty związane z wykupieniem recepty mogą utrudniać pacjentom kontynuację leczenia – chociaż na szczęście coraz łatwiej trafić na medyczny susz w znacznie niższych cenach (o czym staramy się na bieżąco informować).

Od początku powstania BudCare.pl naszą misją jest walka ze wszystkimi przeciwnościami, tak aby pacjenci nie musieli znajdować się w sytuacji, w której nie mają dostępu do potrzebnej im wiedzy i leczenia.

Chcemy tworzyć i rozwijać platformę, na której pacjenci znajdą wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu: edukację, przystępność oraz specjalistów w dziedzinie leczenia marihuaną.

Pierwszą naszą inicjatywą jest ułatwienie potrzebującym pacjentom rozpoczęcia terapii u zaufanych i doświadczonych specjalistów. dlatego oferujemy wam zniżkę na pierwszorazową wizytę!

Dzięki współpracy z najlepszymi klinikami i naszej partycypacji w kosztach konsultacji potrzebujący pacjenci mają teraz możliwość odbycia wywiadu, kwalifikacji i dobrania odpowiedniej dla nich odmiany medycznej marihuany przez najlepszych specjalistów.

Kliniki wspierające akcje:

  • www.greendoctor.pl –  Z kodem „BudCare” otrzymujecie rabat w wysokości 150 złotych na pierwszą wizytę, kod należy wpisać w pole obywatelstwo w formularzu kwalifikacyjnym. Dla obecnych pacjentów mamy kupon do kontynuacji leczenia „BudCareKonserer”, który obniża cenę wizyty o 75 złotych.
  • https://cannabis-clinic.pl/ Z kodem ”BudCare” to koszt jedynie 180 zł. Kod można wykorzystać w formularze kontaktowym na stronie https://cannabis-clinic.pl/ lub w czasie rejestracji telefonicznej pod numerem 574252505. Klina również przyjmuje pacjentów w swoich stacjonarnych punktach w Katowicach i Łodz

Przypominamy, inicjatywa jest przeznaczona dla osób chcących rozpocząć terapię. Pula tańszych wizyt jest ograniczona.

Serwis BudCare serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy i kliniki do współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do naszej inicjatywy lub chciałbyś(chciałabyś) uczestniczyć w przyszłych akcjach, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@budcare.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i inicjatywy, które mogą przyczynić się do rozwoju naszej platformy. Dołącz do nas już dziś!

Najnowsze posty:

Aż 30% obniżki cen na susz Canopy 8/7
Udostępnij post:

Powiązane posty

Scroll to Top