BudCare obniża ceny konsultacji konopnych u najlepszych specjalistów

lekarz skonsultuj sie z pacjentem na laptopie z anatomicznym modelem ludzkiego serca kardiolog wspiera serce wizyta u lekarza online

Pierwsza inicjatywa portalu Budcare dla pacjentów medycznej marihuany w Polsce. We współpracy z najbardziej doświadczonymi specjalistami obniżamy ceny wizyty dla pacjentów, którzy chcą rozpocząć terapię konopną.

Ostatnio na jednej z grup poświęconych medycznej marihuanie natknęliśmy się na historię pacjentki, która z powodu trudnej sytuacji finansowej, nie mogła pozwolić sobie na rozpoczęcie terapii w prywatnej klinice konopnej. Mimo tego, że zarówno lekarz, jak i wszystkie przesłanki potwierdzały, że to właśnie leczenie konopiami mogłoby być najskuteczniejszą formą terapii. Pacjentka, ze względu na liczne problemy, zrezygnowała także z kolejnej próby pozyskania recepty na NFZ.

Niestety, taka sytuacja nie jest wyjątkowa.

Cały czas w środowisku zrzeszającym pacjentów przewijają się opowieści o wysokich cenach za wizyty i konsultacje. Opisywane są przypadki tzw. receptomatów, gdzie mimo rozpoczęcia terapii brakuje kompleksowej opieki nad pacjentami i możliwości doboru dla nich odpowiedniej odmiany. Sporo też w dalszym ciągu historii o istniejących w Polskiej służbie zdrowia błędnych przekonaniach i stereotypach dotyczących konopi oraz niechęci do tego typu terapii w gabinecie NFZ.

Rzeczywiście koszty konsultacji konopnej u doświadczonych specjalistów mogą być wysokie, a dodatkowe opłaty związane z wykupieniem recepty mogą utrudniać pacjentom kontynuację leczenia – chociaż na szczęście coraz łatwiej trafić na medyczny susz w znacznie niższych cenach (o czym staramy się na bieżąco informować).

Od początku powstania BudCare.pl naszą misją jest walka ze wszystkimi przeciwnościami, tak aby pacjenci nie musieli znajdować się w sytuacji, w której nie mają dostępu do potrzebnej im wiedzy i leczenia.

Chcemy tworzyć i rozwijać platformę, na której pacjenci znajdą wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu: edukację, przystępność oraz specjalistów w dziedzinie leczenia marihuaną.

Pierwszą naszą inicjatywą jest ułatwienie potrzebującym pacjentom rozpoczęcia terapii u zaufanych i doświadczonych specjalistów. dlatego oferujemy wam zniżkę na pierwszorazową wizytę!

Dzięki współpracy z najlepszymi klinikami i naszej partycypacji w kosztach konsultacji potrzebujący pacjenci mają teraz możliwość odbycia wywiadu, kwalifikacji i dobrania odpowiedniej dla nich odmiany medycznej marihuany przez najlepszych specjalistów.

Kliniki wspierające akcje:

  • www.greendoctor.pl –  Z kodem „BudCare” otrzymujecie rabat w wysokości 150 złotych na pierwszą wizytę, kod należy wpisać w pole obywatelstwo w formularzu kwalifikacyjnym. Dla obecnych pacjentów mamy kupon do kontynuacji leczenia „BudCareKonserer”, który obniża cenę wizyty o 75 złotych.
  • https://cannabis-clinic.pl/ Z kodem ”BudCare” to koszt jedynie 180 zł. Kod można wykorzystać w formularze kontaktowym na stronie https://cannabis-clinic.pl/ lub w czasie rejestracji telefonicznej pod numerem 574252505. Klina również przyjmuje pacjentów w swoich stacjonarnych punktach w Katowicach i Łodz

Przypominamy, inicjatywa jest przeznaczona dla osób chcących rozpocząć terapię. Pula tańszych wizyt jest ograniczona.

Serwis BudCare serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy i kliniki do współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do naszej inicjatywy lub chciałbyś(chciałabyś) uczestniczyć w przyszłych akcjach, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@budcare.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i inicjatywy, które mogą przyczynić się do rozwoju naszej platformy. Dołącz do nas już dziś!

Najnowsze posty:

Aż 30% obniżki cen na susz Canopy 8/7

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Polecane posty

Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk

Kultowa odmiana medycznej marihuany Lemon Skunk (w Polsce obecna pod rejestrem Red No 2) znika z portfolio Spectrum Therapeutics. Zmiana ta dotyczy nie tylko Polski, ale i całego rynku globalnego Canopy Growth. Na polskim rynku podobny los spotkał odmianę La Confidential firmy Aurora. Canopy nie chce jednak pozostawić polskich pacjentów

Medyczna marihuana to fikcja? Pacjenci zamiast ulgi odczuwają represje!

Od momentu pojawienia się w Polsce medycznych konopi, media raz po raz trąbią o możliwości legalizacji marihuany w naszym kraju. Przykłady: (źródła 1, 2). Zapytani politycy pozostają ostrożni w deklaracjach lub skłaniają się ku ewentualnej depenalizacji posiadania marihuany na własny użytek. Absurd tej sytuacji idealnie oddają słowa zapytanego o to

Scroll to Top