Cannabis Clinic dołącza do inicjatywy BudCare.pl – niższe ceny konsultacji konopnych.

Logo kliniki konopnej Cannabis Clinic Centrum Medycyny Konopnej łódz / katowice

BudCare i Cannabis Clinic razem – pierwsza wizyta w obniżonej cenie.
Dążąc do ułatwienia dostępu do terapii konopnej pod okiem najlepszych specjalistów, mamy przyjemność ogłosić naszą kolejną współpracę. Razem z renomowaną kliniką Cannabis Clinic przygotowaliśmy atrakcyjne warunki dla tych, którzy chcą poznać możliwości leczenia medyczną marihuaną.

Terapia konopna zdobywa coraz większe uznanie na świecie, głównie ze względu na swoje naturalne pochodzenie oraz efektywności w leczeniu wielu schorzeń. Eksperci z Cannabis Clinic to lekarze o różnych specjalizacjach, którzy codziennie pracują z odmianami medycznej marihuany dostępnymi na Polskim rynku.

Jeżeli zastanawiasz się nad terapią konopną lub jesteś już jej pewien, w Cannabis Clinic otrzymasz pełen zakres informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji.

Korzystając z naszej promocji, pierwsza wizyta w Cannabis Clinic to koszt jedynie 180 zł. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy podać kod promocyjny „BudCare”. Kod można wykorzystać w formularze kontaktowym na stronie https://cannabis-clinic.pl/ lub w czasie rejestracji telefonicznej pod numerem 574252505. Klina również przyjmuje pacjentów w swoich stacjonarnych punktach w Katowicach i Łodzi.

Przypominamy, inicjatywa jest przeznaczona dla osób chcących rozpocząć terapię, a pula tańszych wizyt jest ograniczona.

Zachęcamy też innych lekarzy oraz kliniki do współpracy z serwisem BudCare. Jeśli widzisz potencjał w naszej inicjatywie lub chcesz uczestniczyć w przyszłych akcjach, skontaktuj się z nami: kontakt@budcare.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie współpracy, które wzbogacą naszą platformę. Dołącz do nas i współtwórz przyszłość terapii konopnej!

Najnowsze artykuły:

BudCare obniża ceny konsultacji konopnych u najlepszych specjalistów
Aż 30% obniżki cen na susz Canopy 8/7

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Polecane posty

Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk

Kultowa odmiana medycznej marihuany Lemon Skunk (w Polsce obecna pod rejestrem Red No 2) znika z portfolio Spectrum Therapeutics. Zmiana ta dotyczy nie tylko Polski, ale i całego rynku globalnego Canopy Growth. Na polskim rynku podobny los spotkał odmianę La Confidential firmy Aurora. Canopy nie chce jednak pozostawić polskich pacjentów

Medyczna marihuana to fikcja? Pacjenci zamiast ulgi odczuwają represje!

Od momentu pojawienia się w Polsce medycznych konopi, media raz po raz trąbią o możliwości legalizacji marihuany w naszym kraju. Przykłady: (źródła 1, 2). Zapytani politycy pozostają ostrożni w deklaracjach lub skłaniają się ku ewentualnej depenalizacji posiadania marihuany na własny użytek. Absurd tej sytuacji idealnie oddają słowa zapytanego o to

Scroll to Top