Cannabis Clinic dołącza do inicjatywy BudCare.pl – niższe ceny konsultacji konopnych.

273678417_655298559222392_9163657943855820964_n

BudCare i Cannabis Clinic razem – pierwsza wizyta w obniżonej cenie.
Dążąc do ułatwienia dostępu do terapii konopnej pod okiem najlepszych specjalistów, mamy przyjemność ogłosić naszą kolejną współpracę. Razem z renomowaną kliniką Cannabis Clinic przygotowaliśmy atrakcyjne warunki dla tych, którzy chcą poznać możliwości leczenia medyczną marihuaną.

Terapia konopna zdobywa coraz większe uznanie na świecie, głównie ze względu na swoje naturalne pochodzenie oraz efektywności w leczeniu wielu schorzeń. Eksperci z Cannabis Clinic to lekarze o różnych specjalizacjach, którzy codziennie pracują z odmianami medycznej marihuany dostępnymi na Polskim rynku.

Jeżeli zastanawiasz się nad terapią konopną lub jesteś już jej pewien, w Cannabis Clinic otrzymasz pełen zakres informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji.

Korzystając z naszej promocji, pierwsza wizyta w Cannabis Clinic to koszt jedynie 180 zł. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy podać kod promocyjny „BudCare”. Kod można wykorzystać w formularze kontaktowym na stronie https://cannabis-clinic.pl/ lub w czasie rejestracji telefonicznej pod numerem 574252505. Klina również przyjmuje pacjentów w swoich stacjonarnych punktach w Katowicach i Łodzi.

Przypominamy, inicjatywa jest przeznaczona dla osób chcących rozpocząć terapię, a pula tańszych wizyt jest ograniczona.

Zachęcamy też innych lekarzy oraz kliniki do współpracy z serwisem BudCare. Jeśli widzisz potencjał w naszej inicjatywie lub chcesz uczestniczyć w przyszłych akcjach, skontaktuj się z nami: kontakt@budcare.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie współpracy, które wzbogacą naszą platformę. Dołącz do nas i współtwórz przyszłość terapii konopnej!

Najnowsze artykuły:

BudCare obniża ceny konsultacji konopnych u najlepszych specjalistów
Aż 30% obniżki cen na susz Canopy 8/7
Udostępnij post:

Powiązane posty

Scroll to Top