Jesienna dostawa Red No 2 i Canopy 20

Canopy Growth Spectrum Logo - białe tło

Pragniemy poinformować pacjentów leczących się produktami marki Spectrum Therapeutics o nadchodzących dostawach: Nowa dostawa odmiany Red no.2 (Lemon Skunk) jest planowana na około 26 października. Do 10 listopada w hurtowniach ma pojawić się ponownie Canopy 20% (Bakerstreet).

Dodatkowo informujemy, że obecnie trwa promocja na susz Canopy Growth 8/7 (Penelope). W wybranych aptekach cena opakowania 5 gramów została ustalona na poziomie 100zł.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania portalu BudCare.pl w celu uzyskania bieżących informacji o dostawach i aktualnych promocjach.

Polecane artykuły:

BudCare obniża ceny konsultacji konopnych u najlepszych specjalistów

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Polecane posty

Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk

Kultowa odmiana medycznej marihuany Lemon Skunk (w Polsce obecna pod rejestrem Red No 2) znika z portfolio Spectrum Therapeutics. Zmiana ta dotyczy nie tylko Polski, ale i całego rynku globalnego Canopy Growth. Na polskim rynku podobny los spotkał odmianę La Confidential firmy Aurora. Canopy nie chce jednak pozostawić polskich pacjentów

Medyczna marihuana to fikcja? Pacjenci zamiast ulgi odczuwają represje!

Od momentu pojawienia się w Polsce medycznych konopi, media raz po raz trąbią o możliwości legalizacji marihuany w naszym kraju. Przykłady: (źródła 1, 2). Zapytani politycy pozostają ostrożni w deklaracjach lub skłaniają się ku ewentualnej depenalizacji posiadania marihuany na własny użytek. Absurd tej sytuacji idealnie oddają słowa zapytanego o to

Scroll to Top