Niespodzianka od Aurora Polska: La Confidental wraca w ograniczonej ilości!

Aurora Logo bez tła duze

Nie tak dawno temu informowaliśmy Was o tym, że ulubiona przez wielu odmiana La Confidental znika z rynku na dobre. W świetle nowych informacji okazuje się jednak, że zostanie dostarczona jedna, ostatnia i ograniczona partia tego suszu. Pragniemy przeprosić za wszelkie nieścisłości i dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie.

To świetna wiadomość dla wszystkich fanów La Confidental! Mimo że dostawa będzie ograniczona i wyniesie poniżej 30kg, to dla wielu pacjentów jest to szansa na ponowne zaopatrzenie się w tę odmianę.

Ostatnia partia La Confidental trafia na rynek dzięki współpracy z Aurora Deutschland, która postanowiła przekazać swoje ostatnie zapasy na rynek polski. Aktualnie Aurora Polska czeka na zgodę GIF dotyczącą importu, aby susz mógł trafić do rąk polskich pacjentów.

Dla wszystkich zainteresowanych odmianą zachęcamy do zapoznania się z pełnym profilem tej odmiany na naszej stronie.

Podgląd wyszukiwarki odmian

Lista Preparatów

Przeglądaj dostępne odmiany medycznej marihuany i dowiedz się, która z nich jest dla Ciebie idealna.

Użyj naszych narzędzi do filtrowania i dopasuj odmiany według zawartości THC, CBD i innych kluczowych składników.

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Polecane posty

Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk

Kultowa odmiana medycznej marihuany Lemon Skunk (w Polsce obecna pod rejestrem Red No 2) znika z portfolio Spectrum Therapeutics. Zmiana ta dotyczy nie tylko Polski, ale i całego rynku globalnego Canopy Growth. Na polskim rynku podobny los spotkał odmianę La Confidential firmy Aurora. Canopy nie chce jednak pozostawić polskich pacjentów

Medyczna marihuana to fikcja? Pacjenci zamiast ulgi odczuwają represje!

Od momentu pojawienia się w Polsce medycznych konopi, media raz po raz trąbią o możliwości legalizacji marihuany w naszym kraju. Przykłady: (źródła 1, 2). Zapytani politycy pozostają ostrożni w deklaracjach lub skłaniają się ku ewentualnej depenalizacji posiadania marihuany na własny użytek. Absurd tej sytuacji idealnie oddają słowa zapytanego o to

Scroll to Top