Nowa odmiana 25% THC – Krypton od Spectrum Therapeutics

Krypton Niemcy opakowanie

Spectrum Therapeutics wprowadza nowa odmianę na Polski rynek. Dzisiaj, 26 stycznia 2024 roku, w bazach danych Kamsoft zauważyliśmy nowy rejestr Cannabis flos, Canopy Growth 25%, CBD <0,5%. Odmiana ta zawiera 25% THC oraz mniej niż 0,5% CBD. Udało nam się uzyskać pewne informacje ze chodzi o odmianę znaną jako Krypton.

Odmiana „Krypton” wyróżnia się genetyką Indica, co sugeruje potencjalne właściwości relaksacyjne i uspokajające. Firma Spectrum Therapeutics, znana ze wysokiej jakości produktów.

Nazwa „Krypton” zdaje się być nawiązaniem do mocy, a w szczególności do postaci Supermena. Krypton to fikcyjna planeta znana z komiksów DC Comics oraz wszelkich adaptacji związanych z postacią Supermana. Nazwa planety została zaczerpnięta od pierwiastka chemicznego kryptonu, odkrytego 40 lat wcześniej, z grupy helowców w układzie okresowym. Planeta Krypton pojawiała się we wszystkich adaptacjach komiksów o Supermanie.

Opinie i pełny opis odmiany:

Krypton, Canopy Growth 25

Opakowanie

Udało nam się ustalić, że wygląd opakowania odmiany Cannabis flos „Krypton” będzie przypominał to oferowane w Niemczech. Będzie to czarny sloik z złotą pokrywką, a ilość produktu w opakowaniu wyniesie 5g.

Odmiana „Krypton” zapowiada się jako interesujący dodatek do obecnej oferty suszy na polskim rynku.

Jeżeli pojawią się dodatkowe informacje, nowości czy badania dotyczące „Krypton”, natychmiast podzielimy się nimi z naszymi czytelnikami. Bądźcie z nami, aby być na bieżąco z najnowszymi faktami.

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Polecane posty

Czym naprawdę jest Jack Haze od Spectrum Therapeutics?

7 maja informowaliśmy, że Spectrum Therapeutics wprowadza na polski rynek nową odmianę konopi – Jack Haze. W tamtym czasie nie podaliśmy jednak wielu szczegółów na temat tej odmiany. Jako serwis BudCare.pl, stawiamy na dostarczanie rzetelnych i sprawdzonych informacji, unikając clickbaitowych artykułów. Teraz, kiedy znamy datę dostawy (19 czerwca), możemy przedstawić

Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk

Kultowa odmiana medycznej marihuany Lemon Skunk (w Polsce obecna pod rejestrem Red No 2) znika z portfolio Spectrum Therapeutics. Zmiana ta dotyczy nie tylko Polski, ale i całego rynku globalnego Canopy Growth. Na polskim rynku podobny los spotkał odmianę La Confidential firmy Aurora. Canopy nie chce jednak pozostawić polskich pacjentów

Scroll to Top