Pokaż swoją wizję GTH i wygraj wyjątkową wycieczkę do Berlina!

Projekt bez nazwy

BudCare.pl wraz z konopnym edukatorem Adim Lewandowskim ogłaszają konkurs. Do wygrania wycieczka na największe targi konopne w Berlinie!

W związku z powrotem Ghost Train Haze (GTH), zapraszamy do udziału w konkursie na projekt koszulki inspirowanej tym unikatowym szczepem.

Naszym zamierzeniem jest szerzenie świadomości na temat obecności  terapii konopnej w życiu publicznym.

Jeśli grafika jest Twoją pasją i chciałbyś/chciałabyś, aby Twój projekt stał się rozpoznawalnym symbolem GTH, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Współorganizatorem konkursu jest Adi Lewandowski, znany edukator i influencer w dziedzinie konopi. Wspólnie poszukujemy projektu graficznego, który nie tylko będzie estetyczny, ale także odda unikalność Ghost Train Haze.

Zwycięzca konkursu, oprócz zobaczenia realizacji swojego projektu na koszulkach, otrzyma również nagrodę w postaci wyjazdu do Berlina na targi Mary Jane 2024 oraz zwiedzanie Muzeum Konopi Hanfmuseum, wraz z osobą towarzyszącą (przejazd, 2 noclegi).

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest stworzenie grafiki na koszulkę i przesłanie projektu na adres budcarekonkurs@gmail.com do 14 listopada br.

Projekty powinny być przygotowane w jak najlepszej jakości, minimalnie 300 DPI. Maksymalne wymiary projektu to 33×40 cm. Prace powinny zostać przygotowane w krzywych i zapisane w formacie JPG, psd, svg, PDF lub crt.

Przesyłając projekty należy pamiętać, by w mailu podać imię i nazwisko autora projektu, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

Regulamin konkursu pod wskazanym adresem: https://budcare.pl/konkurs/

Ps. Mamy jeszcze sporo niespodzianek!

Ps.2 Koszulek nie planujemy sprzedawać, chcemy je rozdać wśród społeczności BudCare.

Udostępnij post:

Powiązane posty

Scroll to Top