Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk

Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk. (1)

Kultowa odmiana medycznej marihuany Lemon Skunk (w Polsce obecna pod rejestrem Red No 2) znika z portfolio Spectrum Therapeutics. Zmiana ta dotyczy nie tylko Polski, ale i całego rynku globalnego Canopy Growth. Na polskim rynku podobny los spotkał odmianę La Confidential firmy Aurora.

Canopy nie chce jednak pozostawić polskich pacjentów bez dostępu do surowca. W odpowiedzi na brak odmiany Lemon Skunk firma zamierza wprowadzić na rynek nową odmianę pod istniejącym rejestrem Red No 2. 

Według naszych informacji będzie to odmiana JACK HAZE, również sativa!

Warto podkreślić, że rejestracja nowego surowca jest procesem bardzo czasochłonnym. Dlatego też, w celu zapełnienia luki w ofercie, firma będzie wykorzystywać istniejący rejestr Red No 2 do wprowadzenia nowej odmiany. Jest to krok mający na celu zapewnienie ciągłości dostępu do potrzebnego surowca dla pacjentów.

Będziemy starali się jak najszybciej uzyskać więcej informacji na temat nowej odmiany i przekazać je naszym czytelnikom.

Aktualizacja: Osoby śledzące państwową Listę Surowców Farmaceutycznych zauważą, że przy rejestrze Red No 2 widnieje data ważności pozwolenia 2023-10-23. Jak również udało nam się dowiedzieć, rejestracja została przedłużona, co potwierdza informację o pojawieniu się wkrótce nowej odmiany Spectrum.

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Polecane posty

Medyczna marihuana to fikcja? Pacjenci zamiast ulgi odczuwają represje!

Od momentu pojawienia się w Polsce medycznych konopi, media raz po raz trąbią o możliwości legalizacji marihuany w naszym kraju. Przykłady: (źródła 1, 2). Zapytani politycy pozostają ostrożni w deklaracjach lub skłaniają się ku ewentualnej depenalizacji posiadania marihuany na własny użytek. Absurd tej sytuacji idealnie oddają słowa zapytanego o to

Podziel się opinią i wygraj Starry 4.0 x HERO!

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym konkursie na BudCare! Masz szansę wygrać waporyzator X-Max Starry 4.0 X HERO LIMITED EDITION, wystarczy tylko podzielić się swoją opinią na temat preparatu, który stosujesz. Dlaczego warto wziąć udział? Według naszego badania, aż 44% pacjentów decyduje się na wybór odmiany dzięki informacjom znalezionym na

Scroll to Top