Konkurs ”Wizja GTH”

Zgarnij podwójny wyjazd do berlina - projekt posta konkursowego

Ogłaszamy konkurs na projekt koszulek z okazji powrotu GTH. Do wygrania jest nagroda wycieczka do Berlina na targi Mary Jane 2024 wraz z osoba towarzyszącą. Projekty nadsyłać należy do 14 listopada br. na adres budcarekonkurs@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs – koszulki”.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest stworzenie grafiki na koszulkę i przesłanie ich na adres budcarekonkurs@gmail.com w terminie do 14 listopada br. Projekty powinny być przygotowane w jak najlepszej jakości, minimalnie 300 DPI. Maksymalne wymiary projektu to 33×40 cm. Prace powinny zostać przygotowane w krzywych i zapisane w formacie JPG, psd, svg, PDF lub crt.

Przesyłając projekty należy pamiętać, by w mailu podać imię i nazwisko autora projektu, telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w Konkursie.

REGULAMIN KONKURSU

„Konkurs na projekt koszulki z GTH”

Sprawdź nas artykuł:

 Pokaż swoją wizję GTH i wygraj wyjątkową wycieczkę do Berlina!

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Polecane posty

Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk

Kultowa odmiana medycznej marihuany Lemon Skunk (w Polsce obecna pod rejestrem Red No 2) znika z portfolio Spectrum Therapeutics. Zmiana ta dotyczy nie tylko Polski, ale i całego rynku globalnego Canopy Growth. Na polskim rynku podobny los spotkał odmianę La Confidential firmy Aurora. Canopy nie chce jednak pozostawić polskich pacjentów

Medyczna marihuana to fikcja? Pacjenci zamiast ulgi odczuwają represje!

Od momentu pojawienia się w Polsce medycznych konopi, media raz po raz trąbią o możliwości legalizacji marihuany w naszym kraju. Przykłady: (źródła 1, 2). Zapytani politycy pozostają ostrożni w deklaracjach lub skłaniają się ku ewentualnej depenalizacji posiadania marihuany na własny użytek. Absurd tej sytuacji idealnie oddają słowa zapytanego o to

Scroll to Top