Niższa cena suszu S-Lab: Pink Kush i Master Kush

S-Lab logo firmy

Kolejny raz z ogromnym zadowoleniem informujemy o znaczącej obniżce suszu w Polsce: To kolejna obniżka, już 3!. Poprzednie obniżki Apteka obniża cenę na susz Canopy 8/7 i Wyprzedaż HeadBand od S-Lab!

Nowa proponowana cena dla Pink Kush i Master Kush (S-Lab) to 600 złoty za opakowanie 15 gramów. Cena może być rożna w zależności od apteki.

Zainteresowanych pełnym opisem oraz opiniami innych pacjentów na temat danej odmiany zachęcamy do odwiedzenia naszej strony:

Master Kush

Pink Kush

Lista aptek będzie aktualizowana na bieżąco po zgłoszeniu:

  • Apteka z Uśmiechem, Bydgoszczy ul. Samotna 4
  • SuperPharm Warszawa Arkadia (PK 449/15)
  • Przeworsk (500 zł za 15 g PK, MK, HB)

 Prosimy o śledzenie listy, gdyż najprawdopodobniej liczba aptek oferujących tę cenę może wzrosnąć. Warto podkreślić, że jest to oferta wyprzedażowa. Jeśli oferta cenowa jest dostępna w innych aptekach, prosimy o kontakt przez naszą zakładkę lub pisząc do naszym discordzie.

Proszę mieć na uwadze, ze lista powstaje dzięki uprzejmości naszych użytkowników, za błędne informacje przepraszamy, niestety nie jesteśmy wstanie sprawdzić cen w aptekach. Liczymy na uczciwość zgłoszeń.

Baza odmian

Lista wszystkich odmian medycznej marihuany z opiniami użytkowników

Społeczność BudCare

Dołącz do największej społeczności pacjentów medycznej marihuany w Polsce

Zapytaj Lekarza

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i rozmawiaj z lekarzami za darmo

Polecane posty

Red No 2 jako nowa odmiana! Jack Haze zastępuje Lemon Skunk

Kultowa odmiana medycznej marihuany Lemon Skunk (w Polsce obecna pod rejestrem Red No 2) znika z portfolio Spectrum Therapeutics. Zmiana ta dotyczy nie tylko Polski, ale i całego rynku globalnego Canopy Growth. Na polskim rynku podobny los spotkał odmianę La Confidential firmy Aurora. Canopy nie chce jednak pozostawić polskich pacjentów

Medyczna marihuana to fikcja? Pacjenci zamiast ulgi odczuwają represje!

Od momentu pojawienia się w Polsce medycznych konopi, media raz po raz trąbią o możliwości legalizacji marihuany w naszym kraju. Przykłady: (źródła 1, 2). Zapytani politycy pozostają ostrożni w deklaracjach lub skłaniają się ku ewentualnej depenalizacji posiadania marihuany na własny użytek. Absurd tej sytuacji idealnie oddają słowa zapytanego o to

Scroll to Top